پتروشیمی

فعالیت یک مجتمع پلی‌پروپیلینی متعلق به شرکت توتال پتروکمیکال با ظرفیت تولید سالانه بیش از یک میلیون تن پلی‌پروپیلن ازسرگرفته شد.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از نیپنا، شرکت توتال پتروکمیکال طی نامه‌ای که به دست موسسه اس‌اندپی گلوبال پلاتس رسیده است، اعلام کرد: شرکت پالایش و پتروشیمی توتال آمریکا تولیدکننده انواع پلیمر در ایالات متحده تولید در واحد تولید پلی‌پروپیلن لاپورته در ایالت تگزاس را ازسر گرفته است.

در نامه شرکت پالایش و پتروشیمی توتال آمده است: تولید این واحد پلی‌پروپیلینی که به‌دلیل اعلام شرایط فوق‌العاده فعالیتش متوقف شده بود، ازسرگرفته شد.

تولید محصولات پلی‌پروپیلن کوپلیمر این مجتمع از ۱۷ دسامبر سال گذشته میلادی در شرایط فوق‌العاده به سر می‌برد و پیش‌تر اعلام کرده بود که از سرگیری فعالیت این مجتمع برای ششم فوریه برنامه‌ریزی شده بود در حالی که پیش‌تر قرار بود ۳۱ ژانویه باشد.

شرکت پالایش و پتروشیمی توتال پیش‌تر اعلام کرده بود که انتظار دارد در اوایل آوریل امسال به تولید عادی خود بازگردد.

طبق داده‌های بخش تحلیل موسسه پلاتس، این مجتمع در مجموع یک میلیون و ۱۵۰ هزار تن ظرفیت تولید سالانه پلی‌پروپیلن را داراست.

در نامه شرکت پالایش و پتروشیمی توتال آمده است که مجتمع پتروشیمی لاپورته در تگزاس محصول اصلی را با واحد پلی‌پروپیلن تولید می‌کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش