شناسهٔ خبر: 11828 - سرویس اخبار
نسخه قابل چاپ

دوشنبه شلوغ تالار نقره ای؛

۳۲۷هزار تن انواع محصول در بورس کالا معامله شد

بورس کالا تالار معاملات بورس کالای ایران امروز با ثبت معامله ۳۲۷هزار و ۸۰۰ تن به ارزش ۶,۷۳۵,۲۲۱ میلیون ریال، روز شلوغی را پشت سرگذاشت.

به گزارش «پایگاه خبری بورس کالای ایران»، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲۳ مردادماه، دادوستد ۲۳۶ هزار تن انواع محصول را تجربه کرد.  طی این روز و در تالار مذکور۱۱ هزار و ۲۸۸ تن میلگرد شرکت ذوب آهن اصفهان، ۲۲۰ تن میلگرد شرکت فولاد کرمان، ۱۰ هزار تن شمش بلوم شرکت فولاد خوزستان و ۱۹۳ هزار و ۸۳۷ تن انواع ورق شرکت فولاد مبارکه معامله شد.

شایان ذکر است در این تالار یک هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم و ۱۴۰ تن سولفور مولیبدن نیز به فروش رسید.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالا نیز در این روز شاهد معامله ۱۳ هزار و ۱۲ تن انواع مواد پلیمری،۴۰ تن محصول شیمیایی، ۴۵ هزار و ۱۳۴ تن قیر، ۸ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات،۹ هزار تن وکیوم باتوم و۸۰۰ تن گوگرد بود.

این گزارش حاکی است، ۶ هزار و ۴۵۰ تن انواع قیر و۱۹۰عایق رطوبتی نیز در تالار صادراتی به فروش رسید.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز دادوستد یک هزار و ۲۷۰ تن گندم خوراکی و ۳۷۰ تن جو دامی را در قالب طرح قیمت تضمینی تجربه کرد.

بر اساس این گزارش، یک هزار و ۱۲۶ تن جو دامی، یک هزار و ۹۲۵ تن شکر سفید، ۲ هزار و ۷۵۰  تن گندم خوراکی و ۴۹۵ تن مرغ منجمد رنج ۲ نیز در این تالار معامله شد.

نظر شما