پتروشیمی

شرکت فورموسا اعلام کرد که فعالیت مجتمع پتروشیمی این شرکت در منطقه «باتون روژ» دارای یک واحد تولید پلی وینیل کلراید با ظرفیت تولید سالانه ۵۱۳ هزار تن و یک واحد مونومر وینیل کلراید با ظرفیت تولید سالانه ۶۵۳ هزار تن را ازسرگرفته است.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از نیپنا، شرکت فورموسا پلاستیک آمریکا فعالیت مجتمع پتروشیمی خود در منطقه «باتون روژ»، واقع در ایالت لوئیزیانا را ازسرگرفت در حالی که شرکت پتروشیمی ساسول در آمریکا از ۲۰ فوریه (شنبه، دوم اسفندماه) فعالیت واحدهای تعطیل شده در پی سرما و یخبندان شدید در منطقه چارلز لیک واقع در ایالت لوئیزیانا را از سرگرفته بود.

منابع آگاه از عملیات فورموسا اعلام کردند که فعالیت مجتمع پتروشیمی این شرکت در منطقه «باتون روژ» دارای یک واحد تولید پلی وینیل کلرید با ظرفیت تولید سالانه ۵۱۳ هزار تن و یک واحد مونومر وینیل کلراید با ظرفیت تولید سالانه ۶۵۳ هزار تن را ازسرگرفته است.

با این حال، مجتمع پتروشیمی شرکت پوینت کامفورت در ایالت تگزاس برای بررسی آسیب‌های ناشی از یخ زدگی در پی سرمای قطبی اخیر آمریکا همچنان تعطیل است.

مدیر عامل شرکت فلیت وود گروبلر گفت: "من می توانم گزارش دهم که پس از پایین آمدن بیشتر واحدها در هفته گذشته ، عملیات راه اندازی در آخر هفته آغاز شد." وی گفت: "ما امیدواریم که طی هفت تا ۱۰ یا ۱۴ روز آینده بتوانیم دوباره آنلاین باشیم."

پل ویکتور، مدیر مالی شرکت ساسول اعلام کرد: نمی‌توانم درباره زمان ازسرگیری واحدهای تعطیل این شرکت گزارش دهم، امیدواریم در ۱۰ یا ۱۴ روز آینده بتوانیم فعالیت‌ها را از سرگیریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش