فلزات اساسی

جدیدترین قیمت فلزات اساسی نشان می‌دهد که تاثیر شیوع موج دوم کرونا در یک ماه گذشته بر تقاضای فلزات اساسی تاثیر گذاشته و آنها را تا حدودی کاهشی کرده است.

به گزارش «کالاخبر» به نقل از خبرگزاری فارس، قیمت انواع فلزات اساسی در بورس لندن منتشر شد.

قیمت‌هایی که در این بازار کشف می‌شود به عنوان مرجع قیمت در سایر بازارها به حساب می‌آید. جدیدترین قیمت در بازار بورس لندن (LME) به این شرح است:

بررسی گراف قیمت فلز آلومینیوم نشان می‌دهد قیمت این فلز در یک ماه گذشته با نوسان‌های شدید همراه بوده و نسبت به یک ماه گذشته تنها ۳ دلار رشد داشته است، اما بیشترین قیمت را هم در هفته گذشته با قیمت ۱۷۸۱.۵ دلار ثبت کرده است.

گراف قیمت فلز مس نشان می‌دهد قیمت این فلز در یک ماه گذشته اگرچه با نوسان همراه بوده اما رشد جهشی داشته است به طوری که از ۶۳۵۶ به ۶۷۵۷ دلار رسیده است. 

گراف قیمت فلز روی هم حاکی از نوسان شدید قیمت این فلز در یک ماه گذشته است، اما در نهایت قیمت این فلز از ۲۳۷۱ یک ماه گذشته به ۲۴۲۸ دلار رسیده است. بیشترین قیمت را هفته گذشته با ۲۵۵۴ دلار ثبت کرده است.

موج دوم شیوع کرونا تا حدود زیادی بر بازار اقتصادی تاثیر گذاشته و قیمت فلزات اساسی از افزایش‌های قبل خود فاصله گرفته است. طی چند ماه گذشته با پیش بینی بهبود وضعیت کرونا و همچنین اوضاع اقتصادی تقاضا برای این گونه فلزات افزایش یافته بود اما موج دوم شیوع کرونا بر تقاضای این فلزات و متعاقب آن قیمت تاثیر گذاشته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

آخرین اخبار

پربازدیدترین‌ها

بورس های کالایی جهان

بازار جهانی

آموزش